Czyszczenie wentylacji

Czyszczenie wentylacji

Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem wentylacji. Siedziba naszej firmy mieści się w Płocku, usługi czyszczenia wentylacji świadczymy również w okolicach.

Posiadamy specjalistyczne umiejętności, niezbędny sprzęt, zaawansowany technologicznie i doświadczenie, dzięki któremu wykonywane przez nas czyszczenie wentylacji to usługa kompleksowa, sprawdzona i wykonana bez większego zamieszania.

Na czym polega usługa czyszczenia przewodów wentylacji?

W przypadku czyszczenia przewodów wentylacji wykorzystujemy istniejące systemy dostępu do przewodów i tuneli wentylacyjnych. Jeśli punktów dostępu jest za mało lub są niedostępne, w ramach prac przygotowawczych wykonamy dodatkowe otwory. Przeglądamy system wentylacyjny, planujemy sposób poruszania się przy kanałach w taki sposób, by dotrzeć do wszystkich przewodów i tuneli wentylacyjnych. Minimalizujemy przeszkody w instalacji, które mogłyby uniemożliwić przejście narzędziom czyszczącym.

Czyszczenie przewodów wentylacyjnych i czyszczenie tuneli wentylacyjnych

W ramach usługi czyszczenia przewodów i tuneli wentylacyjnych usuwamy zanieczyszczenia, szkodliwe substancje z instalacji. W ramach usługi zabezpieczamy maszyny, urządzenia, meble znajdujące się w pomieszczeniach, demontujemy klapy rewizyjne, wykonujemy inspekcję kanałów, a następnie zgodnie z opracowanym planem szczotkujemy przewody i tunele wentylacyjne, odsysamy zanieczyszczenia, dezynfekujemy instalację poprzez zamgławianie. Po zakończonym czyszczeniu wentylacji wykonujemy inspekcję, badania mikrobiologiczne, regulujemy instalację i sporządzamy dokumentację powykonawczą.

Czyszczenie wentylacji powinno odbywać się nie rzadziej niż co dwa lata. Szybsze czyszczenie jest niezbędne w przypadku większego zanieczyszczenia powietrza.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty.

Przykładowe realizacje